Meist Kojuvedu Maksmine Garantii Kontaktid

Brändid ja kataloogid

logo-header3.png

CTM on 1999. aastal loodud Slovakkia kvaliteetrataste kaubamärk. CTM pakub jalgrattaid igat tüüpi sõiduks: mägi-, maantee-, maastiku-, treki-, linna- ja lastejalgrattaid. Kollektsiooni kuuluvad ka täisvedrustusega ja eriti kvaliteetsed jalgrattad.

CTM seob üheks tervikuks uusima tehnoloogia, esmaklassilised komponendid ja unikaalse disaini. CTMi jalgrattaga sõitmine pole lihtsalt kogemus – see on eluviis, millesse sa iga sõiduga üha enam kiindud. 

CTMi jalgrattaid loovad ja testivad kõige pädevamad. Selles protsessis osalevad nii võidusõitjad, mehaanikud kui tootejuhid. Nad näevad ja tunnevad peensusi, mis võivad teistel märkamata jääda, ent millel võib olla suur mõju ratta toimimisele ja tunnetusele. Me saame nii tuunida kõiki osi, mis jalgratta suurepäraseks muudavad.

Kogu kaubakataloogi saate alla laadida siit (57 mb).Capriolo.jpg


Capriolo – jalgrataste kaubamärk aastast 1996. Selle kaubamärgi jalgrattad on neile, kes hindavad mõistliku hinnaga Itaalia disaini ja kvaliteeti. SHIMANO, TEKTRO, SUNTOUR, AVID ja muude ettevõtete komponentide kasutamisega sobivad Capriolo jalgrattad kõige nõudlikumale tarbijale.
Capriolo - head maastikurattad.

Kogu kaubakataloogi saate alla laadida siit (90 mb).
  adria.jpg
Adria pakub oma jalgrattaid inimestele, kes ei soovi sellele transpordivahendile palju kulutada. Kauba kvaliteeti võib pidada keskmiseks, kuid Te võite olla kindlad, et Adria jalgrataste kvaliteet vastab 100% hinnale, mida näete meie E-poes.

Kogu kaubakataloogi saate alla laadida siit (5mb).