Meist Kojuvedu Maksmine Garantii Kontaktid
Filtrid

Jalgratta lisavarustus


Jalgrattatarvikud – Rattatarvikud soodsalt

Rattatarvikute müük,  tarvikud jalgratastele Velomaania e-poes Helsinkis. Osta parima hinnaga jalgrattatarvikud.

Ei oma tähtsust, kas olete alles algaja jalgrattasõitja või kogenud professionaal. Rattatarvikute valiku loomisel on arvestatud kõikide ratturite huvid, pakkudes parimat hinna ja kvaliteedi suhet. Iga ostja leiab endale vajaliku tarviku. Meie e-poes saate osta kõrgkvaliteetseid kaitsekiivreid, mis tagavad ohutuse jalgrattasõidul kõikidel teedel.

Kaitsekiivrid

Sõltumata sellest, kas sõidate pinnasteel või maanteel, tuleb alati kanda jalgrattakiivrit. Tootjad pakuvad kiivreid kõikidele jalgrattasõpradele – meestele, naistele ja lastele. Oluline on leida teie vajadustele vastav kiiver.

Valikus on ülikerged kiivrid jalgratturitele, kes eelistavad pikki rattasõite linnast väljas. Eredad lastekiivrid pakuvad maksimaalset kaitset ning on erineva suuruse ja disainiga.

Professionaalseid kiivreid pakub firma BMX. Mägiratturid vajavad rattasõidu ajal lisakaitset. Nendele on mõeldud kiivrid, mis kaitsevad peale pea ka nina- ja lõualuud.


Uudised
Ettevõttel Avelanta OÜ on jalgrataste internetipoodide võrgustik mitmetes Euroopa riikides: Eestis, Soomes, Rootsis.
Kõige nõudlikumatele klientidele pakume kõrgesse hinnasegmenti kuuluvate CTM jalgrataste tellimist otse tehasest. Sõltuvalt mudelist on CTM jalgrataste tarnetähtajad Soome kuni kaks nädalat.
Alates 2016. aastast on meie firma Slovakkia kaubamärgi CTM ametlik edasimüüja Soomes ja Eestis. CTM jalgrataste tootmine on Euroopa üks kaasaegsemaid