Meist Kojuvedu Maksmine Garantii Kontaktid
Filtrid

Hübriidrattad


Hübriidjalgrataste müük

Velomania on suur veebipood. Oleme mitme jalgrattatehase ametlikuks esindajaks. Kõrge kvaliteediga ja soodsate hindadega toodete müük toimub ainult Internetis.  

Varem arvati, et iga jalgratas sobib igasuguseks otstarbeks. Tänapäeval on turul palju spetsialiseeritud mudeleid, kuid huvi mitmeotstarbeliste jalgrataste järele on endiselt suur. Sellepärast on hübriidrataste ja turistimudelite järele suur nõudlus.

Hübriidrattad ühendavad maastiku- ja linnarehvide parimad omadused. Enamikul juhtudel on see otsustav tegur, sest sellised rehvid sobivad nii maastiku- kui ka linnasõidu jaoks. Hübriidratas kiirendab maanteel kiiremini kui maanteeratas, kuid isegi keeruline maastik ei sega sõite.

Paljudel juhtudel on see jalgrattamudel sobiv pikkadeks sõitudeks. Erinevalt sportratastest on hübriidrattad sõitmisel väga mugavad. Kui nendega sõidate, teie selg lõdvestub ja saate sõita pikalt, nautida sõitu ilma teekattele mõtlemata.

Hübriidrataste rehvisuurus on tavarataste omast suurem ja algab 28 tollist. Kuni 40 mm laiused rehvid tagavad sujuva rattasõidu ja hea kiiruse minimaalsete jõupingutustega. Lihtne teras- või alumiiniumraam tagab kiire liikumise mis tahes teekattel.

Hübriidratas on suurepärane valik linna- ja maasõitude jaoks ning see kategooria sisaldub meie alalises tootevalikus. Neil on suurepärane juhtimis- ja manööverdusvõime, kaasas on pakiraam ja porilauad.

Hübriidratas sobib sõitmiseks konarlikes kohtades, metsas ja põllumaadel.

Hübriidjalgrattad ja nende valik

Hübriidjalgrattad sobivad jalgratturitele, kes veedavad kaua aega sõitmisel maastikul ja metsades. Velomania veebipoes saate otsa alljärgnevaid Capriolo mägijalgrattaid:   

  • ​28' Roadster;
  • ​28' Roadster Lady;
  • ​28' Sunrise;
  • ​28' Sunrise Tour;
  • ​28' Sunrise Lady;
  • ja mitmeid teisi.

Kohaletoimetamine

Velomania toob mägijalgrattad ja muu tooted tasuta Eesti mistahes punkti. Klientide mugavuse tagamiseks teeme koostööd partnerettevõttega DPD. Esitage tellimus enne 10:00 ning saate oma mägijalgratta kätte juba järgmisel tööpäeval. Pärast 10:00 vormistatud tellimused saabuvad kahe tööpäeva jooksul.

Tagastamine

Ostjal on õigus meilt ostetud hübriidalgratas neljateistkümne päeva jooksul ringi vahetada või tagastada. Tagastatav kaup peab olema edasimüügiks kõlbulikus seisundis. Tagastatud kauba eest saadud raha tagastame nädala jooksul. Hübriidjalgratta tagastamiskoha aadressi leiate meie veebisaidilt.

Tasumine

Kauba eest on võimalik tasuda: pangaülekandega Velomania veebipoe arveldusarvele;  SWEDBANK, SEB või NORDEA Internetipankade kaudu; hübriidjalgratta saab osta ka järelmaksuga, vastavalt veebisaidil näidatud tingimustel.  

Kuidas valida jalgratast

Laste ja teismeliste jalgrattad on suurusega alates 12 ´´ kuni 24 ´´. Linnajalgrattad, hübriidjalgrattad ja MTB jalgrattad on vastavalt suurusega alates 26´´ kuni 29´´. Jalgratta valik sõltub omaniku vanusest ja kasvust ning ka kasutamisviisist.  

Garantii

Velomania veebipood annab kõikidele hübriidjalgratastele kaheaastase garantii alates kauba kliendile kättetoimetamise hetkest. Ebakvaliteetse kauba saamisel on ostjal õigus kaup ringi vahetada või keelduda tellimusest, koos järgneva kulude kompenseerimisega.  

Jalgratta kokkupanek

Kulleriga kohaletoimetatud hübriidjalgratas on 85% ulatuses kasutusvalmis. Paigaldage esiratas, rool ning seejärel kinnitage pedaalid ja iste.
Eestis Velomania veebipoest kvaliteetsete hübriidjalgrataste ostmine – see on stiilse ja kauakestva kaherattalise transpordivahendi omandamine. Ostke meie käest – pakume alati kõige parimat!

https://velomania.fi/polkupyörät/hybridipyörä/ - siin saab osta hübriid jalgrattad Soomes.