Meist Kojuvedu Maksmine Garantii Kontaktid
Filtrid

Linnarattad


Naiste linnajalgratas müük  

Velomania veebipood on jalgrattatehaste ametlikuks esindajaks Eestis. Veebipood pakub linnajalgrattaid hinnaga, mis on 20-25% madalam, kui jaekaubandusvõrgus pakutavad analoogsed tooted. Selline hinnalangus sai võimalikuks tänu Interneti-müügile ja traditsiooniliste kaupluste kulude kokkuhoiule.

Suurlinnade elanikud sõltuvad suuremal või vähemal määral linnatranspordist. Ilma selleta ei saa ei tööle, poodi ega tagasi koju. Alternatiiviks sellele võib olla isikliku auto või jalgratta kasutamine. Meie võrgupoes on pidevalt müügil lai valik erinevat tüüpi linnarattaid. Ka linnas võib jalgratas sobida mitte ainult lõbusõiduks, vaid olla suurepäraseks liiklusvahendiks. Suurem osa mudeleid on varustatud linnasõidul hädavajalike osadega: poritiibade ja pakiraamide, astmelaudade ja korvide, tulede, kella ja muuga.

Erinevalt sportlikest rattatüüpidest, on linnaratastel mugav istuda. Sõidu ajal pole selg pinges. Alati on ka võimalik reguleerida ratta juhtraud ja sadul enda vajadustele sobivaks. Kasutusmugavus saavutatakse sellega, et ratta konstruktsioonis on arvestatud ergonoomika põhimõtteid.

Valikus on nii meestele kui naistele mõeldud linnarataste mudelid. Naisterataste raam on vormitud nii, et sadulas oleks mugav istuda. Lisaks on naisterattad elegantsed, kerged ja graatsilised. Neil on lai ja vastupidav sadul, laiemad sarved ja pedaalide vorm lubab sõita kasvõi paljajalu.

Meie valikus on pidevalt mistahes tüüpi linnarattaid – kergeid ja raskeid, kiireid ja aeglasi.

Velomania veebisaidil leiate suure valiku unisex-raamidega ja naiste Capriolo linnajalgrattaid. Saadaval on nii korvidega jalgrattad, kui ka ühe käiguga ja 18-käiguga jalgrattad. Võimalikult mugavaks linnasõiduks on jalgrattad varustatud optimaalsete mõõtudega ratastega: 26'' ja 28''.

Kuidas jalgratast osta?

Iga Teie poolt ostetud linnajalgratas tarnitakse tasuta 1-2 päeva jooksul. Teeme koostööd DPD kullerteenusega, mis toimetab kaubad kohale operatiivselt üle kogu Eesti. Kui esitate jalgratta tellimuse enne 10:00, siis tagame, et juba homme on ratas Teil kodus.  

Juhul, kui saabunud kaup on ebakvaliteetne või ei sobi Teile ostetud linnajalgratta omadused, siis võite ostu 14 päeva jooksul tagastada või selle ringi vahetada. Selleks võtke meiega E-posti teel ühendust ning saatke kiri aadressile: info@velomania.ee.  

Ostude eest tasumine toimub pangaülekandega meie partnerpanaga arveldusarvele: Swedbank, SEB või Nordea. Lisaks on LHV pangas võimlik vormistada järelmaks. LHV pank pakub Eesti kõige soodsamaid laenutingimusi.

Ostutingimused

Linnajalgratta valimisel tuleb lähtuda eelkõige oma vajadustest ja eelistustest. Otsustage kui tihti Te kasutate korvi, kas vajate mitmekäigulist jalgratast (sõltub maastikuliigist) jne.  

Valides välja sobiva mudeli, võite julgelt esitada tellimuse, kuna kõikidel Velomania veebipoest ostetud jalgratastel on 2-aastane garantii. Kui olete mingitel objektiivsetel põhjustel otsustanud kauba ringi vahetada või ostust loobuda, siis kompenseerib veebikauplus Teile kauba saatmiskulud.      

Reeglina tarnitakse ostetud linnajalgrattad kliendile lahtivõetuna. Jalgratta kokkupanekuks paigaldage esiratas, seejärel ühendage rool, iste ja pedaalid. Jalgratta kokkupaneku täpsem juhend on näidatud meie veebisaidi videoklippidel.   

Vormistage mistahes linnajalgratta ost otse Velomania veebisaidil. Põhjaliku konsultatsiooni saamiseks helistage meile telefonil +372 5 299 775 või saatke kiri E-post aadressile:  info@velomania.ee

https://velomania.fi/polkupyörät/citypyörä/ - siin saab osta linna jalgrattad Soomest.