Meist Kojuvedu Maksmine Garantii Kontaktid
Filtrid

BMX


Jalgratas BMX müük

Velomania veebipood pakub jalgratas BMX Eesti turul kõige soodsamate hindadega.

Ammu on möödas need ajad, mil kõik jalgrattad olid ühesugused ja erinesid ainult raami kõrguse poolest. Täna pakume me rattaid maastiku - ja mäestikusõiduks, lõbusõiduks ja sportimiseks, samuti on olemas jalgratas BMX, millega pikka maad sõita ei saa.

Rattad on nime saanud lühendist BMX, mis tähendab Bicycle Moto Cross (rattakross). Niisugused rattad pole ette nähtud rahulikuks lõbusõiduks, kuid need on uskumatult head sõiduvahendid krossiradadel ja trikitamisel. Veidi treeninult saab nende ratastega hüpata ja spinnida, nagu tõeline akrobaat. Vabastiil jalgrattal – seda võimaldab rattakross!

jalgratas BMX funktsionaalsuse määrab nende konstruktsioooni eripära.

Need on tugevad ja vastupidavad, kuid väikesed ja ilma amortisaatoriteta. Raam on valmistatud roostevabast terasest ja sellele on antud spetsiaalne vorm jalgratta liikuvuse parandamiseks.

Peamiste omaduste hulka loetakse:

  • üle keskmise ohutustase;
  • suur vastupidavus – vigastuste korral lihtne parandada;
  • suur manööverdavus;
  • kompaktsus;
  • suhteliselt mõõdukas hind.

Pidevalt on müügil võimsad, usaldusväärsed ja vastupidavad jalgratas BMX, mis on mõeldud street racing, fletlend ja park stiili viljelemiseks.

Velomania on jalgrattatehaste ametlikuks edasimüüjaks ning realiseerib kogu toodangu ainult veebisaitide kaudu. See võimaldab pakkuda ostjatele tuntud kaubamärgiga mudeleid võrreldes turu keskmise hinnaga 20-25% odavamalt.

Meie veebipoe kataloogis on esindatud suur valik BMX Totem (Capriolo) ja SPAM (Adria) jalgrattaid. Mudelid on varustatud vastupidavate terasraamidega ning rehvidega 20’’ ja 24’’ ratastega. Rehvid on spetsiaalselt ettenähtud võistlusteks ja trikkide tegemiseks. Lisaks sellele on jalgrattad varustatud steel V-brake ja PVS front piduritega. Kõik esitletud mudelid on unisex-tüüpi.  

Kuidas kaupa osta?

Kõik Velomania veebipoe kaudu ostetud tooted toimetatakse Eesti territooriumil kohale tasuta. Meie partneriks on kullerfirma DPD, kes toimetab kauba mistahes asukohta 1-2 päeva jooksul.

Kui mingil põhjusel osutuvad jalgratta omadused Teile ebasobivaks, siis saate kauba 14-päeva jooksul tagastada või ringi vahetada. Kauba tagastamiseks saatke E-posti aadressile info@velomania.ee kiri ning näidake ära tellimuse number, arveldusarve number ning kauba kirjeldus.  
Väljavalitud kauba eest saate tasuda igas Teile sobivas Interneti-pangas: Swedbank, SEB, Nordea. Lisaks sellele saate kauba osta ka AS LHV Finance järelmaksuga, kelle laenuintress on Eesti üks soodsamatest.  

Ostutingimused  

Jalgratta valik sõltub peamiselt lapse või täiskasvanu vanusest ja kasvust. Nende andmete alusel valitakse ratta suurus, mis arvutatakse veebisaidil oleva tabeli alusel.

Kõikidele kataloogis pakutavatele BMX jalgratasetele kehtib kaheaastane garantii. Juhul, kui saite ebakvaliteetse kauba, siis saate selle kahe nädala jooksul tagastada või ringi vahetada. Tagastame Teie raha koos transpordikuludega 14-päeva jooksul.

Kohaletoimetamine

Kulleri poolt kohaletoimetatud jalgrattad on tavaliselt lahti võetud. Reeglina piisab kokkupanekuks rooli, istme, pedaalide ja esiratta paigaldamisest. Küsimuste korral tutvuge veebisaidil oleva õppevideoga.

Vormistage BMX jalgratta ost otse Velomania veebisaidil või helistage tellimuse vormistamiseks või lisateabe saamiseks meile telefonil +372 5 299 775 

https://velomania.fi/polkupyörät/bmx-pyörä - siin saab osta BMX-rattad Soomes.