Meist Kojuvedu Maksmine Garantii Kontaktid
Filtrid

Jalgrattad


Jalgratas selle tänasel kujul on pärit 19. sajandi lõpust. On kulunud veidi enam kui 100 aastat, kuid tundub, nagu oleksid jalgrattad alati olemas olnud. Rattureid võib kohata linnatänavatel ja külavaheteedel. Jalgratast kasutatakse meelsasti nii töisteks sõitudeks kui ka vaba aja veetmiseks, selleks, et hoida end heas vormis või omandada uusi liikumisviise.

Meie tooted on jagatud 5 kategooriasse

  • maastikurattad – sportlikud jalgrattad, mis on mõeldud sõiduks maastikul, need on tugevad ja vastupidavad, paljude käikudega ja tugevate piduritega, rehvid võimaldavad läbida hõlpsalt maastikku ja amortisaatorid on suurepärased;
  • linnarattad – jalgrattad, mis on mõeldud sõitmiseks siledatel ja konarusteta teedel; seda tüüpi rattaid on massiliselt müügil alates kokkupandavatest variantidest kuni soliidsete linnaristlejateni;
  • hübriid- või universaalrattad – nende rataste omadused sarnanevad esimesele kahele tüübile, tänu sellele sobivad need rattad sõitmiseks nii maastikul kui siledal teel;
  • ВМХ-rattad – ehk trikirattad, mõeldud hüpete, spinni, saltode jne tegemiseks ja ekstreemspordiks, osalt on need mõeldud ka rattakrossiks;
  • lasteratas – sortimendis on palju jalgrattad, mille rehvid on lastele sobivas mõõdus - 12 kuni 24 tolli.
Soovid ja vajadused on kõigil erinevad, sellepärast on meie kodulehel ka nii palju erineva konstruktsiooniga jalgrattaid. Oma eelistustest sõltuvalt võib igaüks valida just selle mudeli, mis tema eesmärgile vastab. Pidevalt on valikus nii lõbusõidu- kui tõsiseid treeningurattaid, rattaid lastele ja täiskasvanutele, samuti nii kalleid kui soodsaid rattamudeleid.

Kojuvedu

See on väga lihtne – pakume KÕIKIDE KAUPADE TASUTA kättetoimetamise teenust Eesti igasse punkti.  

Püüame pakkuda kliendile võimalikult mugavat jalgrataste kättetoimetamise viisi. Seetõttu olema valinud oma partnerettevõtteks DPD.

Kui olete tellimuse vormistanud enne 12:00, siis saate oma jalgratta kätte järgmisel päeval. Tellimuse vormistamisel pärast 12:00, saate oma tellimuse garanteeritult kätte kahe tööpäeva jooksul.

Kättetoimetamise aja saate määrata ise. Teie tellimus toimetatakse nii koju, kui ka büroosse kuni 18:00-ni. Predict teenuse korral saate 3 tundi enne kulleri saabumist SMS sõnumi või teavituse E-postile.

Tasumine

Kauba eest on võimalik tasuda: pangaülekandega Velomania veebipoe arveldusarvele; SWEDBANK, SEB, NORDEA või LHV Internetipankade kaudu.

Uudised