Meist Kojuvedu Maksmine Garantii Kontaktid
Filtrid

Maastikurattad


Mägijalgrataste müük

Velomania veebipood on mitme jalgrattatehase ametlikuks esindajaks. Müüme oma toodangut ainult Interneti kaudu. Pakume Teile jalgratastele suurepärast hinna-kvaliteedi suhet. Meie toodete hinnad on neljandiku võrra madalamad, kui leiate tavapärastest kauplustest.

Mägirattad ja nende valik

Maastikurattad sobivad eeskätt raskesti läbitavale maastikule. Neid valmistatakse maastikul sõitvatele jalgratturitele. Velomania veebipoes saate osta alljärgnevaid Capriolo mägijalgrattaid:

  • ​26' Gila;
  • ​29' Level 9.1 ja 9.3;
  • ​26' Mayan;
  • ​26' Monitor FS;
  • ​26' Oxygen;
  • ja mitmeid teisi.

Kuidas maastikuratas valida

Laste ja teismeliste mägirattad on mõõtudega alates 12´´ kuni 24´´. Linnajalgrattad, hübriidjalgrattad ja MTB-jalgrattad on vastavalt mõõtudega alates 26´´ kuni 29´´. Jalgratta valik sõltub omaniku vanusest ja kasvust, samuti sõidustiilist ja kasutamisviisist.

Kohaletoimetamine maastikurattad

Velomania toimetab maastikujalgrattad ja muu tooted tasuta Eesti mistahes punkti. Klientide mugavuse tagamiseks teeme koostööd partnerettevõttega DPD. Esitage tellimuse enne 10:00 ning saate oma mägijalgratta kätte juba järgmisel tööpäeval. Pärast 10:00 vormistatud tellimused saabuvad kahe tööpäeva jooksul.

Tagastamine

Kliendil on õigus meilt ostetud maastikurattad kahe nädala jooksul ringi vahetada või tagastada tingimusel, et jalgratast ei ole kasutatud ning see on edasimüügiks kõlbulikus seisundis.  

Tagastamise vormistamisel saatke palun meie E-posti aadressile  info@velomania.ee kiri ning näidake ära kauba kirjeldus, tellimuse number ja arveldusarve number. Kompenseerime tagastatud kauba eest saadud raha nädala jooksul.  

Mägijalgratta tagastamise aadress:  

AS Smarten Logistics (AVELANTA)

Kõrtsi tee 3, Lehmja küla

Rae vald, 75306

Tasumine

Klientide mugavuseks saab tellimuse eest tasuda kolmel viisil:  

1. SWEDBANK, SEB või NORDEA Internetipankade kaudu.

2. Meie arveldusarvele ülekande kaudu.  

3. Eesti kõige soodsama intressiga järelmaksu kaudu.  

Garantii

Мaastikuratas kehtib alates nende kohale toimetamisest kaheaastane garantii. Ebakvaliteetse kauba saamisel on ostjal õigus kaup ringi vahetada või keelduda sellest, koos kulutuste kompenseerimisega.

Jalgratta kokkupanek

Kulleri poolt kohale toimetatud mägirattad on 85% ulatuses kasutusvalmis. Ühendage esiratas, seejärel rool ning pärast seda kinnitage iste ja pedaalid.  

Kvaliteetsete maastikujalgratas ostmine Velomania veebipoest – see on stiilse ja kauakestva kaherattalise liiklusvahendi omandamine. Tellige maastikuratas meie poest ning veenuge veebiostlemise mugavuses ja praktilisuses ostes rasketele teeoludele sobiva äärmiselt kvaliteetse jalgratta.

https://velomania.fi/polkupyörät/maastopyörä - siin saab osta maastikurattad Soomes.


Uudised
Kõige nõudlikumatele klientidele pakume kõrgesse hinnasegmenti kuuluvate CTM jalgrataste tellimist otse tehasest. Sõltuvalt mudelist on CTM jalgrataste tarnetähtajad Soome kuni kaks nädalat.
Alates 2016. aastast on meie firma Slovakkia kaubamärgi CTM ametlik edasimüüja Soomes ja Eestis. CTM jalgrataste tootmine on Euroopa üks kaasaegsemaid
Lattu saabusid uued 2016. aasta jalgrattamudelid. Mägijalgratas Oxygen nüüd ka tagumise ketaspiduriga. Samuti laienes linnajalgrataste valik.