Meist Kojuvedu Maksmine Garantii Kontaktid
Filtrid

Maastikurattad


Mägijalgrataste müük

Velomania veebipood on mitme jalgrattatehase ametlikuks esindajaks. Müüme oma toodangut ainult Interneti kaudu. Pakume Teile jalgratastele suurepärast hinna-kvaliteedi suhet. Meie toodete hinnad on neljandiku võrra madalamad, kui leiate tavapärastest kauplustest.

Maastikurattad, Fatbike - nõlvadel, lumel, mudas, kõrges rohus sõitmiseks.

Maastikurattad on väga populaarsed kõigis vanuserühmades. Noored ja noorukid hindavad nende muljetavaldavat disaini ja häid võimalusi takistuste ületamiseks. Vanemad inimesed hindavad kõige uuemate tehnoloogiatega varustatud jalgrattaid, samuti usaldusväärseid ja vastupidavaid.

Maastikuratas (sealhulgas laiade velgedega - Fatbike) on absoluutselt hädavajalik kindlateks teevälisteks sõitudeks. Sellise jalgrattaga saate hõlpsalt sõita järskudel nõlvadel üles või alla, liikuda konarlikes kohtades, metsateedel või liivarandades. Maastikuratas on väga populaarne ka linnas. Maastikurattad meelitavad oma mitmekülgsusega ja võimega liikuda igasugusel teekattel olenemata ilmastikuoludest.

Maastikuratta mitmekülgsuse suurendamiseks leiutati Fatbike - ülilaiade rehvidega maastikuratas.

Rehvide paksus on 100-120 mm. Tänu paksudele rehvidele on selle juhtimisomadused tõhusamad kui muudel maastikuratastel. Laiad rehvid suudavad liikuda edasi igal maastikul - mööda liiva, kivisid, kõrget rohtu, sügavas lumes. Samuti saate reguleerida rehvirõhku. Madalamate rõhkude korral liigub velg õrnalt ja sujuvalt, kuid teda on keerulisem tööle saada. Aeg-ajalt on meie kataloogis maastikuratas Fatbike, seega soovitame külastada meie jalgrataste veebipoodi sageli ja kontrollida uute kaupade jaotist.

Kui olete otsustanud osta maastikuratta, leiate meie poest arvukalt sobivaid mudeleid! Kataloog sisaldab eri käiguarvuga jalgrattaid koos kergete, kuid tugevate velgedega, suurepäraste amortisaatoritega maailma parimatelt tootjatelt.

Mägirattad ja nende valik

Maastikurattad sobivad eeskätt raskesti läbitavale maastikule. Neid valmistatakse maastikul sõitvatele jalgratturitele. Velomania veebipoes saate osta alljärgnevaid Capriolo mägijalgrattaid:

  • ​26' Gila;
  • ​29' Level 9.1 ja 9.3;
  • ​26' Mayan;
  • ​26' Monitor FS;
  • ​26' Oxygen;
  • ja mitmeid teisi.

Kuidas maastikuratast valida

Laste ja teismeliste mägirattad on mõõtudega alates 12´´ kuni 24´´. Linnajalgrattad, hübriidjalgrattad ja MTB-jalgrattad on vastavalt mõõtudega alates 26´´ kuni 29´´. Jalgratta valik sõltub omaniku vanusest ja kasvust, samuti sõidustiilist ja kasutamisviisist.

Maastikurataste kohaletoimetamine

Velomania toimetab maastikujalgrattaid ja muud tooted tasuta Eesti mistahes punkti. Klientide mugavuse tagamiseks teeme koostööd partnerettevõttega DPD. Esitage tellimuse enne 12:00 ning saate oma mägijalgratta kätte juba järgmisel tööpäeval. Pärast 12:00 vormistatud tellimused saabuvad kahe tööpäeva jooksul.

Tagastamine

Kliendil on õigus meilt ostetud maastikuratta kahe nädala jooksul ringi vahetada või tagastada tingimusel, et jalgratast ei ole kasutatud ning see on edasimüügiks kõlbulikus seisundis.  

Tagastamise vormistamisel saatke palun meie E-posti aadressile  info@velomania.ee kiri ning näidake ära kauba kirjeldus, tellimuse number ja arveldusarve number. Kompenseerime tagastatud kauba eest saadud raha nädala jooksul.  

Mägijalgratta tagastamise aadress:  

AMV Logistics (AVELANTA)

Sinikivi tee 9, Lehmja küla

Rae vald, 75306

Tasumine

Klientide mugavuseks saab tellimuse eest tasuda kolmel viisil:  

1. SWEDBANK, SEB või NORDEA Internetipankade kaudu.

2. Meie arveldusarvele ülekande kaudu.  

3. Eesti kõige soodsama intressiga järelmaksu kaudu.  

Garantii

Мaastikuratastele kehtib alates nende kohale toimetamisest kaheaastane garantii. Ebakvaliteetse kauba saamisel on ostjal õigus kaup ringi vahetada või keelduda sellest, koos kulutuste kompenseerimisega.

Jalgratta kokkupanek

Kulleri poolt kohale toimetatud mägirattad on 85% ulatuses kasutusvalmis. Ühendage esiratas, seejärel rool ning pärast seda kinnitage iste ja pedaalid.  

Kvaliteetsete maastikujalgrataste ostmine Velomania veebipoest – see on stiilse ja kauakestva kaherattalise liiklusvahendi omandamine. Tellige maastikuratas meie poest ning veenuge veebiostlemise mugavuses ja praktilisuses ostes rasketele teeoludele sobiva äärmiselt kvaliteetse jalgratta.

https://velomania.fi/polkupyörät/maastopyörä - siin saab osta maastikurattaid Soomes.