Meist Kojuvedu Maksmine Garantii Kontaktid
Filtrid

Lasterattad


Laste jalgrattad

Velomania on veebipood, mis on mitme jalgrattatehase ametlikuks esindajaks. Soodsate hindadega ja kõrge kvaliteediga toodangut müüakse ainult Internetis  

Laste jalgrattad on mugavad, ohutud, odavad.

Raske on olla täiskasvanu, kui ei oska jalgrattaga sõita. Paljud meist on suutnud omandada rattasõiduoskuse juba lapseeas. Praegu on lastel võimalusi rohkemgi. Lasterattaid saate veebipoest Velomania osta palju madalama hinnaga kui tavapärasest Stockholmi jalgrattapoest. Meie tootevalik sisaldab laia valikut lasterataste mudeleid. Kataloogist leiate jalgratta, mis sobib just teie lapsele.

Lasterattaid on lihtne valida. Kõigepealt tuleks sobiv mudeli valida olenevalt lapse vanusest ja pikkusest. Jalgratta jaoks vajalike parameetrite määratlemine on parim visuaalselt. Las laps istub sadulasse, jalad pedaalidele. Poolused peavad asuma kõige madalamas asendis. Laske lapsel nautida mugavust, välimust, disaini.

Uurige mudeli kestust, kõige olulisemate detailide vastupidavust, töökindlust ja funktsionaalsust. Kui lapsel pole vastuväiteid ja kui olete kindel, et teie laps suudab ohutult sõita, siis olete teinud õige valiku.

Lasterattad sobivad igas vanuses lastele. Väikelastele mõeldud mudelitel on 12-tollised veljed ja 16-20-tollised rehvid koolilastele. Noorterataste veljed on varustatud 24-tolliste rehvidega ja on peaaegu identsed täiskasvanute mudelitega. Oste lasteratas veebipoest Velomania ja teie laps on vaimustuses uuest stiilsest ja kvaliteetsest sõidust!

Lasterattad ja nende valik

Lasteratas on sama keeruline kui täiskasvanu ratas. Selle valikusse tuleb suhtuda äärmiselt hoolikalt.

Laste jalgrattad on rataste mõõduga alates 12 kuni 20 tolli, teismelisete jalgrattad on rataste mõõduga kuni 24 tolli. Velomania veebipoes saate osta alljärgnevaid jalgrattaid:  

1. Capriolo:

  • ​20' CTX 200 и СТХ 240;
  • ​12' Star;
  • ​16' Mustang;
  • 16' Viola;
  • ​20' Sunny Girl;
  • ​20' Sunny Boy.

2. Adria:

  • ​12' Rocker;
  • ​12' Princess;
  • ​24' Heracles.

Kohaletoimetamine

Velomania toimetab kogu Eesti piires lasteratas tasuta kohale. Ostjate mugavuseks teeme koostöö partnerettevõttega DPD. Tellimuse esitamisel enne 10:00 saate jalgratta kätte järgmisel tööpäeval. Pärast 10:00 vormistatud tellimused toimetame kliendile 2 tööpäeva jooksul.

Tagastamine

Klient võib meilt ostetud laste jalgratta ringi vahetada või tagastada neljateistkümne päeva jooksul pärast kauba kohale toimetamist. Tagastatav jalgratas peab olema edasimüügiks kõlbulikus seisundis. Tagastatud kauba eest saadud raha tagastame nädala jooksul. Laste jalgratta tagastamiskoha aadressi leiate meie veebisaidilt

Tasumine

Kauba eest on võimalik tasuda mitmel erineval viisil: pangaülekandega veebipoe arveldusarvele;  SWEDBANK, SEB või NORDEA Internetipankade kaudu; laste jalgratta saab osta ka järelmaksuga, vastavalt veebisaidil näidatud tingimustel.  

Kuidas valida jalgratast

Laste ja teismeliste jalgrattad on ratta suurusega alates 12" kuni 24". Jalgratta valik sõltub selle omaniku vanusest ja kasvust.   

Garantii

Velomania annab kõikidele laste jalgratastele kaheaastase garantii alates nende kohaletoimetamise hetkest. Ebakvaliteetse kauba saamisel on ostjal õigus kaup ringi vahetada või keelduda tellimusest, koos järgneva kulude kompenseerimisega

Jalgratta kokkupanek

Kulleri poolt kohaletoimetatud lasteratas on 85% ulatuses kasutusvalmis. Paigaldage esiratas, rool ning seejärel kinnitage pedaalid ja iste.

Velomania veebipoest soodsate hindadega kõrge kvaliteediga lasteratas ostmine on stiilse, mugava ja kauakestva transpordivahendi soetamine Teie lapsele

https://velomania.fi/polkupyörät/lastenpyörä/ - Siin saab osta laste jalgrattad Soomes.