Meist Kojuvedu Maksmine Garantii Kontaktid

KORRASTAGE OMA RATTAPARKLAT!

bigstock--137901335.jpgOlgu selleks garaaž, kuur või isegi koridor – jalgratta kodu tuleb hoida korras…

OLE HALASTAMATU!

Sisekummid, mida kavatsed ühel päeval kõpitseda, vanad rehvid, mis “peaks ühel päeval olema parajad sportautole”, vanad hammasrattad, mis “kõlbavad veel küll”, abirattad, mida enam kunagi ei kasuta, tuled, mis on juba aastaid katki. Võib-olla isegi üks vana jalgratas, mida kindlasti hoole ja armastusega restaureerima asud, kui vaid aega leiad. Ja vahendid! Kõik see pahn on jalus, võttes ära väärtuslikku ruumi ja tekitavad segadust, võimaldamata sul leida asju, mis tarvis, nagu näiteks see 5mm-ne kuuskant, mis on ammu pundist kadunud. On aeg olla halastamatu. Kui on miski, mida sa pole üle aasta katsunud, on aeg küsida endalt, kas sa seda tõesti vajad. Ehk tõesti hädaolukorras, kuid ole enda vastu aus.

RIIULID

Kõik mis vedeleb maas on kerge kaduma. Leiad sa need asjad alles siis, kui neile kogemata otsa komistad. Pane seinale riiuleid ja talleta oma tööriistad, varuosad, puhastuskomplekt ja muud elulised asjad korrapäraselt. Siis tead, kus su 5mm-ne kuuskant on, kui seda otsid.

RIPUTAMINE

Tasub mõelda seintele jalgrattakonksude kinnitamisest, et saaksid oma sõiduvahendi jalust ära üles riputada. Nii vabastad
põrandapinda suurematele objektidele, mida riiulile asetada ei saa. Nii hoiad ka oma ratta eemal võimalikest tahtmatutest kahjustustest. Olgem ausad – sa hoiad veel igasugust pahna oma garaažis lisaks rattavarustusele.